SKRZYNKA INTELIGENTNA

 Powiadomienia o nowej poczcie na Twój smartfon  I  Nie będziesz musiał sprawdzać skrzynki każdego dnia  I  Inteligentny dom

 

* PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Jak to działa

Inteligentna skrzynka na listy to intuicyjne urządzenie, które powiadomi Cię na Twój smartfon zawsze o otrzymaniu nowej poczty! Niezależnie gdzie się znajdujesz, dowiesz się pierwszy czy otrzymałeś korespondencję. Otrzymasz także powadomienie o opróżnieniu Twojej skrzynki przez Ciebie lub Twoich bliskich. Po prostu dowiesz się czy masz pocztę do odbioru czy ktoś już zrobił to za Ciebie. Możesz dodać aż 4 odbiorców inteligentnych powiadomień. To proste - już nie będziesz musiał każdego dnia sprawdzać skrzynki na listy! Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

   ZAMÓW SWOJĄ INTELIGENTNĄ SKRZYNKĘ NA LISTY,

    w niższej cenie W PRZEDSPRZEDAŻY!

Wybierz wybarwienie dębu

Front dębowy obrabiany jest przez specjalistów oraz lakierowany jest ręcznie lakierobejcą, która nadaje znakomitą głębię i połysk. Wybierz swój rodzaj wybarwienia z trzech podstawowych kolorów. Jeżeli masz własną koncepcję kolorystyczną, wykonamy lakierowanie zgodnie z Twoim życzeniem.

Dąb Naturalny Lakierowany

Dąb Lakierowany Palisander Królewski 

Dąb Lakierowany Heban Brazylijski 

Obecnie żyjemy w ciągłym pędzie  i pośpiechu, mamy na głowie tysiące spraw i coraz mniej czasu dla siebie. Skupiając się na codziennych obowiązkach w pracy czy w domu, nie dajemy sobie sprawy, jak bardzo potrzebna jest nam chwila wytchnienia lub wygody. Bądź na bieżąco z nową technologią już dziś...

  ZAMÓW SWOJĄ  INTELIGENTNĄ SKRZYNKĘ NA LISTY,  

   w niższej cenie W PRZEDSPRZEDAŻY!

PIĘKNA RZECZ

CIESZY OCZY...

PRAWDZIWE DREWNO DĘBOWE

Rodzaje wybarwienia

* PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Specyfikacja

Inteligentna skrzynka na listy przeznaczona jest do powieszenia na elewację budynku lub do umieczenia na słupku oraz panelu ogrodzenia. Prosty i łatwy montaż. Dostęp do korespondencji od strony zewnetrznej posesji. Wysyłanie powiadomień na Twój smartfon o nowej poczcie do 4 użytkowników / Twoich bliskich. 

Na Instagramie i Facebooku dzieje się więcej!

 

Venon ®  Słupca 62-400

POLSKA ORAZ EKSPORT

 

E-mail: Intelligentpost@wp.pl

> wyceny i oferty: 519111830

> technologia i inne: 663247562


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 17:00

SOBOTA 9:00 - 12:00

 

Prawa autorskie ® VENON 2024 

!   Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszelkie kopiowanie zdjęć, idei produktu, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie  oraz przesyłanie zawartości jest zabronione. !