Polityka prywatności / aktualizacja
Zasady korzystania ze strony internetowej w domenie 
www.intelligentpost.pl

Zastrzeżenia prawne, ochrona prywatności.
Właścicielem strony internetowej w domenie www.venon.pl (com.pl ; eu) oraz www.intelligentpost.pl ("Strona WWW") oraz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/intelligentpost ,a także konta Instagram:  https://www.instagram.com/venon.pl/  jest firma: VENON.
VENON podejmuje działania, aby prezentowane na Stronie WWW informacje były aktualne i rzetelne. Nie jest jednak w stanie w pełni tego zagwarantować. W związku z powyższym VENON nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych informacji. W szczególności nie ponosi odpowiedzialności za skutki podjętych decyzji inwestycyjnych.
Dane publikowane na Stronie WWW mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowania i rozpowszechnianie informacji, zdjęć, wizualizacji zamieszczonych na Stronie WWW podlega ochronie prawnej.
Strona WWW jest skierowana do osób zainteresowanych ofertą VENON.
Korzystanie ze Strony WWW nie wymaga przedstawiania przez korzystającego danych umożliwiających jego identyfikację.
VENON ma prawo dokonywać zmian niniejszych zasad korzystania ze Strony WWW w każdym czasie. Zmiany obowiązują od dnia ich umieszczenia na Stronie WWW.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”).
 
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma VENON.
2. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować z Administratorami w następujący sposób:

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: intelligentpost@wp.pl

W szczególności może się Pan/Pani kontaktować z Administratorami w powyższy sposób w celu realizacji swoich praw, o których stanowią informacje wskazane w punktach poniżej.
3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług na podstawie Pana/Pani zgody (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Pana/Pani zgody na ich przetwarzanie.
5. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:
a) pracownicy i współpracownicy Administratora/Administratorów,
b) podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora/Administratorów, w szczególności usługi informatyczne, marketingowe i telekomunikacyjne, którym Administrator/Administratorzy powierzy przetwarzanie danych osobowych.

6. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
7. Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
9. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.
10. Administrator dokonuje automatycznego przetwarzania danych osobowych (profilowania), w tym informacji o Pana/Pani aktywności na stronie internetowej, w celu dostarczenia Panu/Pani informacji o produktach i usługach, których nabyciem może być Pan/Pani najbardziej zainteresowany/a. Decyzję o dostarczeniu konkretnej informacji podejmuje jednak pracownik Administratora/Administratorów, czyli nie jest ona wyłącznie zautomatyzowaną decyzją.
11. Firma na stronie www wykorzystuje pliki cookies dzięki którym: dostosowuje się zawartość stron internetowych do Państwa preferencji i indywidualnych potrzeb m.in. wybrany język strony, kolor, układ, rozmieszczenie treści; tworzone są anonimowe statystyki odwiedzalności serwisu, a także sposobu korzystania ze strony internetowej, co umożliwia ulepszanie jej struktury i zawartości; logowanie do serwisu zostaje zapamiętane na każdej z dostępnych w danej witrynie podstron, dzięki temu nie muszą Państwo co chwila ponownie wpisywać loginu i hasła.

 

Jakie dane zbiera witryna podczas rejestracji i dokonywania zakupów?

Witryna będzie od Państwa zbierała następujące dane osobowe podczas zamawiania produktu:

1) nazwisko i imię,

2) adres,

3) adres poczty elektronicznej,

4) numer telefonu.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w ramach Witryny. Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody i jest konieczne wyłącznie dla realizacji wskazanych powyżej celów. Podkreślamy, że nie muszą Państwo podawać tych danych, jeżeli nie chcą Państwo korzystać z wskazanych powyżej możliwości.

 

Środki techniczne i Państwa obowiązki

Witryna dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych.

Na Instagramie i Facebooku dzieje się więcej!

 

Venon ®  Słupca 62-400

POLSKA ORAZ EKSPORT

 

E-mail: Intelligentpost@wp.pl

> wyceny i oferty: 519111830

> technologia i inne: 663247562


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 17:00

SOBOTA 9:00 - 12:00

 

Prawa autorskie ® VENON 2024 

!   Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszelkie kopiowanie zdjęć, idei produktu, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie  oraz przesyłanie zawartości jest zabronione. !