INTELLIGENT POST 

 Designerskie, nowoczesne 

 i Inteligentne skrzynki na listy  

* PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Nowa koncepcja

Skrzynka na listy jest jednym z pierwszych elementów rzucających się w oczy gości odwiedzających Twój dom. Nowoczesny styl, który nie znajdziesz nigdzie to niespotykany design i funkcjonalność, który nadaje Twojemu domu i ogrodzeniu wyjątkowość. Zaprojektowaliśmy trzy rodzaje koncepcji aby sprostać Twoim oczekiwaniom -  skrzynkę ultra płaską do wmurowania, do powieszenia lub inteligentną dla domu smart.

NIEZAWODNA TRWAŁOŚĆ

Niespotykany wzór

Projekt

Skrzynki na listy marki Intelligent Post są z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Lite drewno dębowe obrabiane jest przez specjalisów, które zostaje polakierowane lakierobejcą w trzech rodzajach wybarwienia. Jeśli masz swoją wizję barwy frontu dębowego - wykonujemy lakierowanie na zamówienie. Część metalowa do wmurowania lub do powieszenia  malowana jest farbą proszkową. Jeżeli jesteś fanem inteligentnego domu, nasza szkrzynka powiadomi Cię o nowej poczcie na Twój smartfon.

* PRODUKT NIEDOSTĘPNY

PRAWDZIWE DREWNO DĘBOWE

Rodzaje wybarwienia

INTELIGENTY

Dom

Inteligentny dom

Inteligentny dom - dlaczego nie inteligentna skrzynka na listy? O co chodzi? Jeżeli jesteś fanem inteligentnego domu lub chcesz posiadać więcej wygody, nasza szkrzynka powiadami Cię o nowej poczcie na Twojego smartfona. To bardzo proste! Po otrzymaniu nowej korespondencji lub kiedy ktoś opróżnij skrzynkę za Ciebie, zostaniesz o tym poinformowany. Już nię będziesz musiał systemtycznie każdego dnia sprawdzać swojej poczty. Informację o nowej poczcie otrzymasz niezależnie gdzie się znajdujesz - na całym świecie.

WYBIERZ SWOJĄ

UNIKATOWĄ SKRZYNKĘ NA LISTY

* PRODUKT NIEDOSTĘPNY

* NOWOŚĆ *

Skrzynka inteligentna

Otrzymuj powiadomienia o nowej poczcie  na Twój smartfon na całym świecie! Już nie będziesz musiał się martwić i sprawdzać skrzynki każdego dnia. Przedsprzedaż!

Do powieszenia

Jeśli nie chcesz modyfikować ogrodzenia, a chcesz posiadać świetną skrzynkę na listy. Mamy idealną koncepcję dla Ciebie. Prosty montaż - super design.

Ultrapłaska do wmurowania

Świetny design i wygląd. Umożliwia wyjmowanie korespondencji bez potrzeby wychodzenia poza posesję.

ZAUFAJ

NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Wybierz kolor

Wybierz swój kolor wybarwienia frontu dębowego z trzech dostępnych propozycji. Jeżeli posiadasz własną koncepcję wybarwienia skrzynki - jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Wykonamy każdy kolor, który idealnie będzie komponował się z Twoim ogrodzeniem, ogrodem lub domem. Każde lite drewno dębowe lakierowane i obrabiane jest ręcznie przez naszych specjalistów, z dbałością o każdy detal.

Dąb Naturalny 

Dąb Palisander Królewski

Dąb Heban Brazylijski 

Twój grawer

Jeżeli nie chcesz mieć dodatkowych tabliczek na ogrodzeniu lub elewacji, we froncie skrzynki możemy wygrawerować Twój numer domu. Grawer odkrywa piękne słoje dębowe, które jeszcze bardziej podkreślają design i charakter drewna. Do wyboru grawer w kolorze czarnym lub naturalnym.

Na Instagramie i Facebooku dzieje się więcej!

 

Venon ®  Słupca 62-400

POLSKA ORAZ EKSPORT

 

E-mail: Intelligentpost@wp.pl

> wyceny i oferty: 519111830

> technologia i inne: 663247562


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 17:00

SOBOTA 9:00 - 12:00

 

Prawa autorskie ® VENON 2024 

!   Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszelkie kopiowanie zdjęć, idei produktu, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie  oraz przesyłanie zawartości jest zabronione. !